• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • https://www.facebook.com/pages/ALTIN-KANGAL-K%C3%96PEK-%C3%87%C4%B0FTL%C4%B0%C4%9E%C4%B0/201257336607907
Kangal iletişim : 0546 460 71 17
FECEBOOK BUTON

ALTIN KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ


Sayfanızı Da Tanıtın

Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam142
Toplam Ziyaret1583227

KANGAL YAVRU SATIŞLARI

 KANGAL YAVRULARIMIZ


KANGAL YAVRU SATIŞLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME;
2016 Yılı yeni dönem kangal yavru satışlarımız devam etmektedir, ancak yoğunluktan dolayı kangal yavrusu teslimatlarımız ileriki aylara kadar sarkmaktadır.
Yavru kangal rezervesi yaptırmak için öncelikle iletişime geçip ( 0546 460 71 17  ) gerekli bilgileri aldıktan sonra kayıt yaptırmanız rica olunur.
Altın kangal'ı seçtiniz için teşekkürler.

Kangal yavru satışlarıfiyarlarısaf kangal
 genç kangal
Yavru bakımıbeslenmesiaslan başlı kocabaş 
 bozo kangal yavrusu akbaş yavrusu
asil kangalakbaş yavruçift kangalgerçek kangal


Altın kangal dişilerinden ALTIN yeni dönem damızlık kadromuzda. Fizik olarak üst seviyede olan dişi kangallarda aranan tüm özellikleri taşıyan Altın dişimiz önümüzdeki dönem çiftleşme için hazırlanmakta. Çiftleşme için ön gördüğümüz erkek damızlık kangalımız Karo .
Bu çiftten doğacak yavru kangalların satışı için ön rezerve yaptırabilirsiniz. Ön rezerve yaptırmak için direkt iletişim ve yavru kangal satış hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 
Rezerve ön bilgileri için.
1-)Doğacak yavru kangalların fiyatı.
2-)Kangal köpeklerimizin çiftleşme tarihi.
3-)Kangal yavrularının doğum tarihleri.
4-)Kangal köpek yavrularının doğumdan sonra ki teslim tarihi.
5-)Kangal köpek yavrularının kargo işlemleri.
gibi sorularınızın cevabını alabilirsiniz.
Resimde ALTIN DİŞİ 
 altın kangal dişi damızlıkları

GÜNCEL YAVRU SATIŞLARIMIZ VE BİLGİLENDİRME
 kangal köpek festivaliBABA KARO KOCA DEV
Yavru kangal siparişlerimiz devam etmekte. Ayıboğan kangal yavruları için iletişim hattımızdan bize ulaşabilir yeni yavru kangal siparişlerinizi iletebilirsiniz.
Karo resim galersi için tıkla


 • Standart yavru kangal satışlarımız yıl boyu devam etmektedir, genellikle sürü görevinde olan aktif damızlıklardan alınan yavrulardır. Yavrular sürü ve bekçi köpeği olarak yetişdirdiğinizde başarılı sonuçlar alırsınız.
 • Üst seviye kangal yavrusu satışlarımız; Özel seçme safkan kangal damızlıklardan alınan yavrulardır. Fiziken ve karekter olarak en üst seviyedeki damızlıklarımızdan alınan özel yavrularımız.
  EVA ve PENÇE kangal yavruları satışları  başlamıştır. kıf secereli (Köpek Irkları Federasyonu) dişi ve erkek kangal köpeklerimiz çiftleşmiştir. Her iki damızlık kangal köpeğimizde ırkının en iyi örneklerindendir.2016 yılı itibari ile Satışdaki yavru kangallarımız aşağıdaki resimde bulunmaktadır. Yavru kangal satış ve rezerve için iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Kangal yavrusu satışlarımız devam etmektedir.

 satılık yavru kangal köpeği


 • HERKÜL & BADE Kangal yavruları için rezerveler devam etmektedir. Doğum sonrası yavrular en erken 4 haftalık olana kadar anne yanında kalmakta ve 5. ve 6. hafta sonrasında dağıtımları yapılmaktadır.
   kıvrak kangal akrepSoldaki resimde Altın kangal çiftliği
  damızlıklarından AKREP. 
  Akrep yavru kangal satışı için bizimle
  iletişme geçmelisiniz.
  Damızlık kangal resimleri için TIKLA...

 • AKBAŞ yavru satışı:
 • Akbaş yavru satışlarımız rezerve şeklinde yapılmaktadır.
 • Akbaş yavrusu almak isteyen müşterilerimiz öncelikle kangal satışı iletişim hattından bize ulaşarak konu hakkında bilgi almaları ve yeni doğacak akbaş yavruları için tarih sormaları gerekmektedir.
 • Ülkemizde akbaş çoban köpekleri çok fazla bilinmemektedir. Bundan dolayı üretim kısıtlı miktarda yapılmakta ve talebe göre yıllık belli miktarda akbaş çoban köpeği yavrusu alınmakta.
 • Akbaş çoban köpekleri kangallar ile aynı ırk olarak bilinsede tamamen farklı bir ırktır. Kangal köpeğine göre fiziksel olarak daha küçük yapılı ancak daha hareketli bir ırktır. Rengi dolayısıyla çok sevimli görünmekte ve bekçi köpeği olarak kullanılabilmektedir. Akbaş yavrusu satın alacak müşterilerimiz, akbaş yavru fiyatı öğrenmek ve satın almak için iletişim hattımızdan bize ulaşabilirler.

 AKBAŞ KÖPEK YAVRUSU

    Kangal yavrusu alırken öncelikle nereden aldığınız çok önemli, gerçek safkan bir ırk istiyorsanız öncelikle yerine giderek Sivas'a gelerek ana vatanından almanızı tavsiye ederiz. Çiftliğimiz bu konuda çok yol katedmiş ve bugün en iyi damızlık kangalları yetiştiren çiftlik olma özelliğine sahip olmuştur. Festivallerde aldığı derecelerlede bunu kanıtlamıştır.

   Çiftliğimizdeki safkan damızlık kangalları görerek onlar hakkında bilgi alabilir gerçek bir safkan kangal köpeğinin nasıl olduğunu görebilirsiniz. Çeşitli illerde kangal köpeği ile alakası bile olmayan yavruları insanlara kangal diye satıyorlar bu şekilde gerçek kangal olmayan yavrular kangal köpeğinin ününü zedelemekte ve ona olan ilgiyi bu şekilde azaltmaktadır. Yavru almadan iyi araştırmanızı saflığını kanıtlayan belgeler olmadan almamanızı öneririz.

   Çiftliğimiz kangal köpeklerini tanıtmak adına kurulmuş bir firmadır. Yılın her mevsimi çiftliğimize gelerek gerçek safkan kangal köpeklerini görebilir onlar hakkında bilgi alabilir ve beğendiniz kangal yavrularından alabilirsiniz.


ÇİFTLİĞİMİZi TERCİH EDEN KANGAL SEVER DOSTLARIMIZDAN BAZILARI

 
Alttaki resimde milli futbolcumuz Sergen Yalçın'ın Altın kangal merakı.

 sergen yalçının kangal merakı

 kangal yavrusu almaya gelen meraklılar

Üstteki resimde kangal yavrusu almaya gelen kangal sever dostlarımız.

 yurt dışından kangal yavrusu almak için gelen turist

Üstteki resimde: Yurt dışındada haklı bir üne sahip olan kangal köpekleri için gelen Rus vatandaşı. 

 İlçe emniyet amirimizin kangal yavrusu sevgisi


 

Yavru kangal sahibi olmak için ;bilgi ve ödeme                                                           tıkla
Yavru kangalların beslenmesitıkla
Yavru kangallarda dikkat edilmesi gerekenler tıkla
Sizden gelenler ;kangallarınızın fotoğraflarını sitemizde yayınlayın
tıkla

Kangal yavrusu satışlarımız merkez Sivas'tan yapılmakta dilerseniz kendiniz gelip alabileceğiniz gibi, bizde gönderebiliyoruz.

 kangal safkan altın kangal çiftliği
 kangal enikleri panterler altın kangal çiftliği
Minik aslanlar, kara kafalı ayıboğan kangal yavruları.   88 günlük satılık yavrular.
 altın kangal yavruları altın kangal köpekleri
Üstte 5 aylık yavrularımızdan
VOLVO şuan sürü eğitimi alıyor.
Üstte 6 aylık genç kangal yavrularından kral İstanbul'da.
  boz kangal yavruları kangal kaymak
 Boz renkli kara kafalı kangal yavruları            İki aylık yavru kangal satışı.
 • Resimlerde görmüş oldunuz safkan kangal ırkının nesli  bozulmamış yavrularıdır damızlık olarak seçilmiş olan anne ve baba kangallar özenle seçilmekte ve belli kangal sıtandartlarını taşımaktadır, bilindiği üzere her nekadar baba genleri önemli olsada doğacak yavruda ,anne genleri okadar önemlidir bunun içindirki saf ırkın devamı için her iki cinsin özenle seçilmesi gerekmektedir. Amacımız saf kangal ırıkının nesli bozulmadan tüm Türkiye'ye tanıtımı ve kangalın hakettiği yere gelmesidir. 
 • Kangal köpekleri ailenize bir dosttur, hiç bir köpek ırkında bulunmayan özelliklere sahip olan kangal köpekleri kadın ve çocuklara karşı sonderece uysal olmakla beraber içgüdüsü sayesinde kimden zarar geleceğini kestirebilen bir ön seziye sahiptir eğitime gerek duymayan ırkı özelliklere sahiptir ;aileniz için bir dost koyun sürüleriniz,eviniz ve çiftlikleriniz için bir koruyucu  olacak bu ırk ailenizden biri gibi olacaktır. Günümüzde kangal köpekleri çoban köpeği olmakla beraber alankoruması ve bekçilik içinde kullanılmaktadır.

 

Altınkangal köpek yetiştirme çiftliği yavruları satışları Karabaş ayıboğan kangal yavruları. 

Çocuğunuz için en ideal köpek ırkı kangal köpeğidir. Çocuğunuzla çok iyi arkadaş olabilir, kadınlara karşıda sonderece uysal bir hayvandır, aileden biri olur onları korur. Kangal köpekleri gerçek asil hayvanlardır.

Çocuklarımza hayvan sevgisini ve onlara dostluğu öğretebilicek bir ırk. Yerel ırkımız olan kangal yavrularından alabilirsiniz !

Eniyi koruma sürü ve bekçi köpeği kangal köpekleridir: Eğitime gerek duymadan bulunduğu alanı sahiplenir ve korur, kangalların ırkı özelliklerinde bu vardır. Nezaman ne yapılması gerektiğini bilir, ön sezileri çok kuvvetlidir nerden tehlike geleceğini çok iyi sezer. Kangal köpekleri diğer köpek ırkları gibi öldürmek için saldırmaz sadece etkisiz hale getirmek için saldrırır ve tehlike sezmediği taktirde saldırmaz. Nezaman kimden tehlike geleceğini çok önceden sezebilir. Bundan dolayı yüzyıllar boyu anadolu insanını tehlikelerden kurumuş ve onların en yakın arkadaşı olmuştur.
 HERKÜL,GANDAL yavruları satış ve rezervesi devam etmektedir Satılık kangal yavruları
Safkan kangal köpek yavruları ALTINKANGAL Çiftliğindesafkan karabaş ayıboğan kangal yavruları satışı
Bozo yavruları yeni sahiplerine kavuşmuşturAKBAŞ yavru satışı.
Yavru satış ve rezervelerimiz devam etmektedir.

 ŞİRKAN yavruları yeni sahiplerine kavuşmuştur

kangal yavru satış ve ilanlarımız yıl boyu devam etmekte

 

 Altın kangal çiftliği yavruları

 altın kangal yavruları
ZALIM ,TATAR ve AYIBOĞAN yavruları yeni sahiplerine kavuşmuştur.20 günlük kangal yavruları 
 aslan baş kangal kangal köpek yavrusu
BONCUK ve PALLO yavruları yeni sahiplerine kavuşmuştur.15günlük safkan kangal yavrular 3erkek 1dişi rezerve edilmiştir.
Safkan kangal ayıboğan yavrumuz yeni sahiplerinde.
KURTBOĞAN KANGAL KÖPEK YAVRULARI

KANGAL YAVRU VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yavru kangallarımızın videolarını yukardaki butondan görebilirsiniz.

ENİYİ KANGAL ALTINKANGAL

Böyle bir ırk Dünya'da yok; evinizin koruyucusu, çocuğunuz için bir arkadaş sizin gurur kaynağınız olacak Altınkangallar. 

Yüzyıllardır ana vatanı olan Sivas Kangal köpeğini yerinden Sivas'tan almanız en doğru seçim olur, Altınkangallar uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle kangallarımızı tanıtmaya ve siz değerli müşterilerilerimize hizmet vermeye devam etmekte.

Buğün Amerika, İngiltere ve bir çok ülkede kangal çiftlikleri kurulmuş adına kulüpler açılmış olan bu değerli ırkımıza sahip çıkalım.

 altın kangal aslanları panterler

» TÜM YAVRU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 

Altın kangal çiftliği müşteri yorumları.

Gön:ALİ

Merhaba benim 400 m2 bahçeli yerşelim alanı dışında bir yerim var. hafta sonları sadece gidiyorum. hafta içi kangalı bağlamadan içeride kendi başına 10 tane tavuk 5 tane koyun var. her akşam yemeğini komşu verecek tek başına koruyabilirmi. uygunmudur yada ne tavsiye edersiniz

Gön: Erdem Bargan

Merhabalar ben mexico baja californiyada yasiyorum ve burda kangal kopeklerine cok ilgi var buyuzden ciftlik yada kangal clubu kurmayi dusunuyorum lutfen yardimci olun. .Sizlerle calismak isterim.. Tesekkurler Erdem Bargan

Gön:Elif

Good Evening, Please excuse the English, my Turkish is not very good. I would like to esquire on any puppies available? I am urgently looking for a BIG male. Lutfen, let me know

Gön:Safa 

selamınaleyküm ben malatyada oturuyorum da siz kendiniz mi getiriyorsunu yoksa biz mi gelip alıyoruz bi de bu kangal fiyatlarını öğrenbilirmiyim yavru olanlar

ADMİN CEVAP

Merhaba:
Yavru kangal fiyatlarımız için iletişim hattımızdan direk bize ulaşarak 1 aylık kangal köpek yavrularımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Almış olduğunuz yavru kangalları bizzat çiftliğimize gelerek alabileceğiniz gibi bulun duğunuz ile kadar gönderebilmekteyiz.

Gön:Faruk Bey

Yavru kangalların ortalama fiyatı ne kadar ve gönderimi kaç gün içerisinde yapıyosunuz

ADMİN CEVAP

Merhaba
Fiyat için iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Yavru kangallarımız anne ve babaya göre fiyatları değişmektedir. Yoğunluğa göre 7 gün ile 55 gün arası değişmektedir.

Gön: Vasif Bey

Selam alekum.Ben Azerbaycanın başkenti Baküde oluyorum.Kangal yavrusu nasıl alabilirim sizden?

ADMİN CEVAP

Baküye selamlar.
Azerbaycandan kangal yavrusu satın almak için direk çiftliğimize gelebilir yada İstanbul dan yavru kangallarımızı teslim alabilirsiniz.

Gön:Ahmet Bey.

Yavru kangallarımızın min. ve max. fiyat aralıgını ögrenebilirmiyim acaba almak istesek başka şehire gönderebiliyormusunuz. şimdiden teşekkürler ilginiz ve alakanız için.

Gön: Ferudun Bey.

Merhaba, Çiftliğinizden Macaristan'a yavru gönderebilir misiniz diye öğrenmek istiyorum efendim.Yardımcı olursanız çok çok mutlu oluruz. Saygılarımla...
Enes Bey

 Önclikle Türkiyemizin Gururu Olan Kangal Yavrularına Sahip Çıktığınız İçin Teşşkürlerimi Sunarım Yavrular Geçekten Gayet İyi Hatta Süper Kangal Yavrusu Bu Aylarda Almayı Düşünüyorum Dost Canlısı Olduğu İçinde Çok Hoşuma Gidiyor Pitbulumuz Vardı Geri Verdik Saldırgan Tip Korkutuyor İster İstemez Sahibide Olsam Ama Kangallarda Bu Sıkıntı Yok.Tahmini Fiyatları Ne Kadar Fiyatlarını Msn Adresimi Yollarsanız Sevinirim Tokatta Oturuyorum Bu Arada.

Konu

Çapar kangallar. 

Tarih

13/01/2014

Mesaj

Merhabalar altın kangal geçen yıl adığım çapar kardeşler sürüde mükemmel onlar sürümüze geldiğinden beri kurt yüzü görmedik. Bu yıl bir diş daha almayı düşünüyoruz hem onlara takviye hemde yavru almayı düşünüyoruz bu ırkı kaybtmemeliyiz. Teşekkürler.

 

Kişi

Merve

Şehir

İzmir

Konu

Kangal köpek yavrusu

Tarih

     

13/03/2013

Mesaj

Uzun araştırmalarım sonucu Altın kangal çiftliğinden yavru almaya karar verdim şuan doğru karar verdimişim diyorum aldığımız yavrumuz Su bizim ve ailemizin bir parçası oldu kızım ve biz onu çok seviyoruz sizlere teşekkür ediyoruz bize böyle sevimli bir yavru kazandırdığınız için. İlerde yavrumuza bir eş almak için tekrar görüşmek üzere.

 

Kişi

Mesut BAL

Şehir

İstanbul

Konu

Kangal köpekleri

Tarih

     

11/01/2013

Mesaj

Altın kangal Türkiye’de ve Dünya’da bir numara bunu kanıtladınız. Ayrıca bana gönderdiğiniz nadide Altın kangallar içinde  teşekkürler.

 

Kişi

Erkan

Şehir

İzmir kangal

Konu

Kangal

Tarih

08/07/2012

Mesaj

Aldığımız yavrular şimdiden birer aslanı andıryor sanırım bunlar aslan soyundan gelmekte teşekürler altın kangal çiftliği.

 

Kişi

Selim

Şehir

Ankara

Konu

Kangal çiftliği

Tarih

06/05/2012

Mesaj

Sizlere çok teşekkür ediyorum gerçekten bu şekilde bir çiftlik kurup değerlerimize sahip çıkıyorsunuz. bu sitede çok faydalı bilgiler edindim başarılarınızın devamını dilerim.Allah yar ve yardımcınız olsun.

 

Kişi

adnan 

Şehir

Giresun kangal 

Konu

Teşekkür 

Tarih

13/01/2012 

Mesaj

Öncelikle böylesi bir ırka sahip çıktığınız için sizleri kutlarım kangal köpekleri dünyada eşi benzeri olmayan bir köpek ırkıdır. En kısa sürede çiftliğinizi ziyarete geleceğim. 

 

 

 

 

 Sayfa etikletleri: İstanbul kangal yavru satışları, koca kafalı kangal köpek satışları, burgu kuyruk, koca kafa kangal, iri kangal, malaklı kangal, akbaş kangal yavrusu, siyah surat, küt burun kangal yavrusu, kalın kangal, beyaz kangal, kırçıl kangal, dişi kangal, panter kangal

 


Yorumlar - Yorum Yaz