Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret1032946

KANGAL YAVRU SATIŞLARI

 

 KANGAL YAVRULARIMIZ


KANGAL YAVRU SATIŞLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME;
2014 Yılı Sonbahar dönemi kangal yavrusu satışlarımız devam etmektedir, ancak yoğunluktan dolayı yavru teslimatlarımız yaz ortasına kadar sarkmaktadır.
Yavru kangal rezervesi yaptırmak için öncelikle iletişime geçip gerekli bilgileri aldıktan sonra kayıt yaptırmanız rica olunur.
Altın kangal 'ı seçtiniz için teşekkürler.


    Kangal yavrusu alırken öncelikle nereden aldığınız çok önemli, gerçek safkan bir ırk istiyorsanız öncelikle yerine giderek Sivas'a gelerek ana vatanından almanızı tavsiye ederiz. Çiftliğimiz bu konuda çok yol katedmiş ve bugün en iyi damızlık kangalları yetiştiren çiftlik olma özelliğine sahip olmuştur. Festivallerde aldığı derecelerlede bunu kanıtlamıştır.

   Çiftliğimizdeki safkan damızlık kangalları görerek onlar hakkında bilgi alabilir gerçek bir safkan kangal köpeğinin nasıl olduğunu görebilirsiniz. Çeşitli illerde kangal köpeği ile alakası bile olmayan yavruları insanlara kangal diye satıyorlar bu şekilde gerçek kangal olmayan yavrular kangal köpeğinin ününü zedelemekte ve ona olan ilgiyi bu şekilde azaltmaktadır. Yavru almadan iyi araştırmanızı saflığını kanıtlayan belgeler olmadan almamanızı öneririz.

   Çiftliğimiz kangal köpeklerini tanıtmak adına kurulmuş bir firmadır. Yılın her mevsimi çiftliğimize gelerek gerçek safkan kangal köpeklerini görebilir onlar hakkında bilgi alabilir ve beğendiniz kangal yavrularından alabilirsiniz.

 


 

Yavru kangal sahibi olmak için ;bilgi ve ödeme                                                           tıkla
Yavru kangalların beslenmesitıkla
Yavru kangallarda dikkat edilmesi gerekenler tıkla
Sizden gelenler ;kangallarınızın fotoğraflarını sitemizde yayınlayın
tıkla

Kangal yavrusu satışlarımız merkez Sivas'tan yapılmakta dilerseniz kendiniz gelip alabileceğiniz gibi, bizde gönderebiliyoruz.

 kangal safkan altın kangal çiftliği
 kangal enikleri panterler altın kangal çiftliği
Minik aslanlar, kara kafalı ayıboğan kangal yavruları.   88 günlük satılık yavrular.
 altın kangal yavruları altın kangal köpekleri
Üstte 5 aylık yavrularımızdan
VOLVO şuan sürü eğitimi alıyor.
Üstte 6 aylık genç kangal yavrularından.
  boz kangal yavruları kangal kaymak
 Boz renkli kara kafalı kangal yavruları            İki aylık yavru kangal satışı.

 

    Resimlerde görmüş oldunuz safkan kangal ırkının nesli  bozulmamış yavrularıdır damızlık olarak seçilmiş olan anne ve baba kangallar özenle seçilmekte ve belli kangal sıtandartlarını taşımaktadır, bilindiği üzere her nekadar baba genleri önemli olsada doğacak yavruda ,anne genleri okadar önemlidir bunun içindirki saf ırkın devamı için her iki cinsin özenle seçilmesi gerekmektedir. Amacımız saf kangal ırıkının nesli bozulmadan tüm Türkiye'ye tanıtımı ve kangalın hakettiği yere gelmesidir.

     Kangal köpekleri ailenize bir dosttur, hiç bir köpek ırkında bulunmayan özelliklere sahip olan kangal köpekleri kadın ve çocuklara karşı sonderece uysal olmakla beraber içgüdüsü sayesinde kimden zarar geleceğini kestirebilen bir ön seziye sahiptir eğitime gerek duymayan ırkı özelliklere sahiptir ;aileniz için bir dost koyun sürüleriniz,eviniz ve çiftlikleriniz için bir koruyucu  olacak bu ırk ailenizden biri gibi olacaktır. Günümüzde kangal köpekleri çoban köpeği olmakla beraber alankoruması ve bekçilik içinde kullanılmaktadır.

 

Altınkangal köpek yetiştirme çiftliği yavruları satışları Karabaş ayıboğan kangal yavruları. 

  genç kangal

Çocuğunuz için en ideal köpek ırkı kangal köpeğidir. Çocuğunuzla çok iyi arkadaş olabilir, kadınlara karşıda sonderece uysal bir hayvandır, aileden biri olur onları korur. Kangal köpekleri gerçek asil hayvanlardır.

Çocuklarımza hayvan sevgisini ve onlara dostluğu öğretebilicek bir ırk. Yerel ırkımız olan kangal yavrularından alabilirsiniz !

Eniyi koruma sürü ve bekçi köpeği kangal köpekleridir: Eğitime gerek duymadan bulunduğu alanı sahiplenir ve korur, kangalların ırkı özelliklerinde bu vardır. Nezaman ne yapılması gerektiğini bilir, ön sezileri çok kuvvetlidir nerden tehlike geleceğini çok iyi sezer. Kangal köpekleri diğer köpek ırkları gibi öldürmek için saldırmaz sadece etkisiz hale getirmek için saldrırır ve tehlike sezmediği taktirde saldırmaz. Nezaman kimden tehlike geleceğini çok önceden sezebilir. Bundan dolayı yüzyıllar boyu anadolu insanını tehlikelerden kurumuş ve onların en yakın arkadaşı olmuştur.
 HERKÜL,GANDAL yavruları satış ve rezervesi devam etmektedir Satılık kangal yavruları
Safkan kangal köpek yavruları ALTINKANGAL Çiftliğindesafkan karabaş ayıboğan kangal yavruları satışı bozo kangal yavrusu akbaş yavrusu
Bozo yavruları yeni sahiplerine kavuşmuşturAKBAŞ yavru satışı.
Yavru satış ve rezervelerimiz devam etmektedir.

 ŞİRKAN yavruları yeni sahiplerine kavuşmuştur

kangal yavru satış ve ilanlarımız yıl boyu devam etmekte

 

 altın kangal yavruları
ZALIM ,TATAR ve AYIBOĞAN yavruları yeni sahiplerine kavuşmuştur.19 günlük yavrular
 aslan baş kangal  kangal köpek yavrusu
BONCUK ve PALLO yavruları yeni sahiplerine kavuşmuştur.15günlük safkan yavrular 3erkek 1dişi rezerve edilmiştir.
Safkan kangal ayıboğan yavrumuz yeni sahiplerinde.
KURTBOĞAN KANGAL KÖPEK YAVRULARI

 aslan başlı yavru kangal

KANGAL YAVRU VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yavru kangallarımızın videolarını yukardaki butondan görebilirsiniz.

 altın kangal simit kuyruk kangal

 

SAFKAN KANGAL YAVRULARI 
KANGAL AYIBOĞAN VE KURTBOĞAN karabaş cinsi
yavrularımız satışa sunulmuştur
yavrularımız aşıları yapılmış ve secereli bir şekilde türkiyenin her iline garantili bir şekilde gönderimi yapılmaktadır.
Ayrıca yurtdışına çıkacak yavrular içinde evrakları düzenlenir.

NOT: Damızlık olarak beslediğimiz kangallar doğal ortamında yaylada yetiştirilmekte ve doğal ortamında özelliklerini kaybetmeyecek bir şekilde ırkının özelliklerini taşımaktadır
ADRES
ALTINKANGALLAR YETİŞTİRME ÇİFTLİĞİ
SİVAS MERKEZE 80 KM
ALTINYAYLA KANGAL YOLU ÜZERİ

 kara kangal yavru satışı

Boz kangal yavrusu 

 boz kangal kral

kaSipariş ve rezerve için tel 0546 460 71 17

ENİYİ KANGAL ALTINKANGAL

Böyle bir ırk Dünya'da yok; evinizin koruyucusu, çocuğunuz için bir arkadaş sizin gurur kaynağınız olacak Altınkangallar. 

Yüzyıllardır ana vatanı olan Sivas Kangal köpeğini yerinden Sivas'tan almanız en doğru seçim olur, Altınkangallar uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle kangallarımızı tanıtmaya ve siz değerli müşterilerilerimize hizmet vermeye devam etmekte.

Buğün Amerika, İngiltere ve bir çok ülkede kangal çiftlikleri kurulmuş adına kulüpler açılmış olan bu değerli ırkımıza sahip çıkalım.

 altın kangal aslanları panterler

» TÜM YAVRU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 

Altın kangal çiftliği müşteri yorumları.

Kişi

Mustafa 

Şehir

Tokat kangal 

Konu

Çapar kangallar. 

Tarih

13/01/2014

Mesaj

Merhabalar altın kangal geçen yıl adığım çapar kardeşler sürüde mükemmel onlar sürümüze geldiğinden beri kurt yüzü görmedik. Bu yıl bir diş daha almayı düşünüyoruz hem onlara takviye hemde yavru almayı düşünüyoruz bu ırkı kaybtmemeliyiz. Teşekkürler.

 

Kişi

Merve

Şehir

İzmir

Konu

Kangal köpek yavrusu

Tarih

     

13/03/2013

Mesaj

Uzun araştırmalarım sonucu Altın kangal çiftliğinden yavru almaya karar verdim şuan doğru karar verdimişim diyorum aldığımız yavrumuz Su bizim ve ailemizin bir parçası oldu kızım ve biz onu çok seviyoruz sizlere teşekkür ediyoruz bize böyle sevimli bir yavru kazandırdığınız için. İlerde yavrumuza bir eş almak için tekrar görüşmek üzere.

 

Kişi

Mesut BAL

Şehir

İstanbul

Konu

Kangal köpekleri

Tarih

     

11/01/2013

Mesaj

Altın kangal Türkiye’de ve Dünya’da bir numara bunu kanıtladınız. Ayrıca bana gönderdiğiniz nadide Altın kangallar içinde  teşekkürler.

 

Kişi

Erkan

Şehir

İzmir kangal

Konu

Kangal

Tarih

08/07/2012

Mesaj

Aldığımız yavrular şimdiden birer aslanı andıryor sanırım bunlar aslan soyundan gelmekte teşekürler altın kangal çiftliği.

 

Kişi

Selim

Şehir

Ankara

Konu

Kangal çiftliği

Tarih

06/05/2012

Mesaj

Sizlere çok teşekkür ediyorum gerçekten bu şekilde bir çiftlik kurup değerlerimize sahip çıkıyorsunuz. bu sitede çok faydalı bilgiler edindim başarılarınızın devamını dilerim.Allah yar ve yardımcınız olsun.

 

Kişi

adnan 

Şehir

Giresun kangal 

Konu

Teşekkür 

Tarih

13/01/2012 

Mesaj

Öncelikle böylesi bir ırka sahip çıktığınız için sizleri kutlarım kangal köpekleri dünyada eşi benzeri olmayan bir köpek ırkıdır. En kısa sürede çiftliğinizi ziyarete geleceğim. 

 

 

 

 

 Sayfa etikletleri: İstanbul kangal yavrusu satışları, koca kafalı kangal köpek satışları, burgu kuyruk, koca kafa kangal, iri kangal, malaklı kangal, akbaş kangal yavrusu, siyah surat, küt burun, kalın kangal, beyaz kangal, kırçıl kangal, dişi kangal, panter kangal