• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/ALTIN-KANGAL-K%C3%96PEK-%C3%87%C4%B0FTL%C4%B0%C4%9E%C4%B0/201257336607907

İstanbul emniyeti kangal yavrusu almak için çiftliğimizi seçmiştir. Haberin devamı için TIKLA
Kangal iletişim : 0546 460 71 17

FECEBOOK BUTON

ALTIN KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ


Sayfanızı Da Tanıtın

Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam662
Toplam Ziyaret2295468

Gerçek saf ırk kangal yavruları yeni sahiplerini bekliyor.

Sivas'ın saf ırkı kangal köpeklerinin gerçek üretim çiftliği her konuda kangal köpekleri için hizmet vermekte.

Safkan kangal köpekleri üretim çiftliği.

Çiftliğimizde özel ırk kangal köpekleri üretimi yapılmaktadır. Kangal köpeklerinde damızlık olarak seçmiş olduğumuz kangal köpekleri ırkının en iyileri olmakla birlikte bu ırkı ileri nesillere de kanı bozulmadan taşınmasını hedef almaktayız.

Soyu sağlam olan damızlık kangallar yine aynı özellikleri taşıyan dişi kangallar ile çiftleştirilmekte ve soyu sağlam safkan kangal yavruları elde edilmektedir.

Çiftliğimiz aynı zamanda çeşitli kangal dernekleri ve köpek ırkları fedarasyonu ile de ortak çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar arasında kangal köpeklerinin morfolojik özelliklerini belirlemek adına ölçümler yapılmakta ve bu köpekler kayıt altına alınmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR

Çiftliğimizde çekilmiş olan kangal videoları, yavruların ve damızlık kangalların çişitli videoları. Çİftliğimizde çekilmiş olan röportajlar ve belgeseller.
Altın kangal köpek çiftliği damızlık kangalları resimleri ve özellikleri.
Kangal köpek çiftliğimizin fecebook sayfası hizmet vermektedir. Sayfamızdan yavru kangal güncel fotoğrafları ve çiftleşen damızlıklarımızla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
KAGAL YAVRUSU ALMAK İSTİYORSUNUZ! ANCAK HİÇ BİR BİLGİNİZ YOK. Bu yazımızda kangal köpek yavrusu alırken nelere dikkat etmeliyiz. Gerçek kangal köpek yavrusu nerden alınmalı, kangal köpek yavrusu fiyatı nedir? Safkan kangal çift tırnaklımıdır gibi sorulara yanıt arayacağız.
Kangal çiftliğimizdeki yavru kangallarımızın resimlerini buradan görebilirsiniz. Aynı zamanda yavru özellikleri ve yavru satış fiyatları hakkında kısa bilgiler yer almaktadır.
Altın kangal çiftliği güncel yavru kangal satışlarımız hakkında bilgi alabilir ve satışdaki yavrularımızı görebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen İletişim hattımızdan bize ulaşın.
Kıf federasyonunun belirlemiş olduğu kangal köpekerine ait ırk standartları resimlerde ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Orjinal bir kangal köpeğinde olması gereken kafa, vucut, tüy yapısı, kuyruk yapısı vb. özellikleri.
Altın kangal köpek çiftliği kangalları girmiş olduğu tüm yarışmalarda kupa ve madalyonları toplamıştır. Çiftliğimiz Kıf'ın (Türkiye Köpek Irkları Federasyonu) düzenlemiş olduğu 2013 ve 2014 yılları en iyi kangal erkekler ve dişilerde kupa ve madalyalar alarak kalitesini ortaya koymuştur. Altın kangal çiftliği Türkiye ve Uluslar Arası alanda kangal dalında en iyi olma başarısını devam ettirmektedir.
Altın kangal damızlıkları kif kayıt hakemleri tarafından yapılan ölçümlerde safkan kangal özelliklerini taşıdıklarından ötürü kayıt altına alınmış ve soy kütük belgeleri (secere) hazırlanmış çipleri takılmıştır. Secereli kangallarımızdan doğan kangal yavrularımızda aynı secereli olarak dünyaya gelmekte ve doğum sonrası çipleri takılarak yeni sahiplerine teslim edilmektedir. Secereyi veren kurum kif (Köpek Irkları federasyonu... Devamı
Kangal köpek ürünleri tasmalar (tork, demir tasma), kangal köpek kulübesi, kangal köpek maması yal.
Altın Kangal çiftliğinden 26 günlükken ayrılan kangal yavrumuz bugün 5 aylık ve İstanbul'da bizi temsil ediyor.
Sürünüz var çoban köpeği alacaksınız. Nelere dikkat etmeli ? Nasıl bir ırk seçmeli, kangalların sürüdeki başarısı.
2016 yılı safkan kangal yavru satış ve rezervelerimiz devam etmektedir. Yaz dönemi kangal yavru talepleriniz için şimdiden rezerve yaptırabilirsiniz.
Örnek olarak resimdede görmüş olduğunuz dişi kangal ırkının en saf örneğidir. Ayrıca resimde görmüş olduğunuz kangalımız KIF te (Köpek ırkları ve Köpek Bilimleri Federasyonu merkezi Belçika da olan, Tüm Dünyadaki köpek ırklarını kayıt altına alan kurum.) dişi kangal kategorisinde birinci olmuştur. Bu da kangalımızın saflığının bir tescilidir.
Baron yavruları 25 günlükler.
Dev kangal köpekleri en saf ırk yavruları ... Halonun yavruları yeni sahiplerinde...
Devlet denetiminde safkan kangal köpek üretim ve yetiştirme çiftliği. Tüm Türkiye olmak üzere birçok ülkeyede hizmet vermektedir...


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
3691 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın