• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/ALTIN-KANGAL-K%C3%96PEK-%C3%87%C4%B0FTL%C4%B0%C4%9E%C4%B0/201257336607907

İstanbul emniyeti kangal yavrusu almak için çiftliğimizi seçmiştir. Haberin devamı için TIKLA
Kangal iletişim : 0546 885 82 10

FECEBOOK BUTON

ALTIN KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ


Sayfanızı Da Tanıtın

Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam646
Toplam Ziyaret2439220

Kangal köpeklerimiz ve yavruları köpek ırkları yarışmasında.

Kangal köpek alanında yetişkin ve yavru kangal köpeklerimiz. KIF (Köpek ırkları fedarasyonu ) tarafından düzenlenen yarışmada birçok dalda yine geleneği bozmadı ve birincilikler aldı.

Sivas'ın gururu Altın kangal köpek çiftliği Ankara KIF (Köpek Irkları Federasyonu) nun düzenlemiş olduğu yarışmada birincilikler almıştır.

Ülkemizde çeşitli illerde belli aralıklarla düzenlenen ve köpek yetiştiricileri için son derece önemli olan bu organizasyonda en son düzenlendiği ANKARA köpek ırkları yarışmasında bir çok dalda çiftliğimiz birincilikler almış ve geçmiş yıllarda aldığı başarılarının üzerine bir yenisini eklemiştir. Çiftliğimiz kangal köpek yavrusu üretim alanında çok büyük başarılara imza atmış ve ilk günkü azim ve çalışma hırsını kaybetmeden yoluna devam etmektedir.

Sivas'ın ve ülkemizin gururu olan kangal köpekleri. Irk standartları ve özelliklerin korunması ve ileri nesillere daha saf olarak taşınması adına faliyet göstermekte olup yavru kangal köpekleri kayıt altına alınarak soy takibi yapılmakta.
Soy takibi yapılan kangal yavrularının gelişimleri gen aktarımı ve geçmiş nesil özellikleri bilimsel olarak incelene bilmekte. Aslında çok geç kalınmış bu çalışma ülkemiz adına KIF tarafından yapılmakta ve çiftliğimizde Fedarasyonun bölge sorumluğunu üslenmektedir. Türkiye şampiyonu kangal


Sayfa etiketleri:
Kangal köpek yarışması, Ankara kangal yarışması, kıf yarışması, kangal köpek şampiyonu, birinci kangal köpeği
1139 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın