• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/ALTIN-KANGAL-K%C3%96PEK-%C3%87%C4%B0FTL%C4%B0%C4%9E%C4%B0/201257336607907

ALTIN KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ

Sivas kangal yavru satışları; tüm Türkiye için.

 sivas kangal resimleri
Kangal iletişim : 0546 460 71 17
sivas kangalı alan ünlüler sergen
FECEBOOK BUTON

ALTIN KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ


Sayfanızı Da Tanıtın

Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam171
Toplam Ziyaret2077761
Kangal yavrusu alırken nelere dikkat etmeliyiz.
  1. KAGAL YAVRUSU ALMAK İSTİYORSUNUZ! ANCAK HİÇ BİR BİLGİNİZ YOK. 
  2. Kangal yavrusu nasıl seçilir?
  3. Kangal yavrusu alırken orjinal oldunu nasıl anlayabiliriz?

Bu yazımızda kangal köpek yavrusu alırken nelere dikkat etmeliyiz. Gerçek kangal köpek yavrusu nereden alınmalı, kangal köpek yavrusu fiyatı nedir? Safkan kangal çift tırnaklımıdır gibi sorulara yanıt arayacağız.

Villamıza, işyerimize yada şantiyemize kangal yavrusu alacağız ancak alacağımız yavruda kriter ne olmalı ev için ayrı işyeri için ayrı özellikte kangal yavrusu mu olması gerekir.

Aslında tüm bu soruların ortak bir cevabı var yavru kangalımızı nasıl yetiştirirsek ona göre hareket edeceğini bilmeliyiz. Aynı batım iki kardeş kangallardan birisini sürüde diğerini bir çiftlik evi korumasında yetiştirdiğimizde çok başarılı sonuçlar aldığımızı göreceğiz buradaki temel nokta uygun koşullarda yetiştirmek. Gerçek bir kangal köpeği hem bekçi hem de sürü koruma köpeği olarak yetiştirildiğinde görevi son derece iyi yapabilecek kapasiteye sahiptir.

Bu kapasitede gerçek kangal yavrusu almak için seçtiğimiz kangal çiftliği her şeyden önemli olmaktadır. O yüzdendir ki alacağımız yavrunun fiyatından çok araştırmamız gereken şey üreticinin gerçekten safkan kangal yavru üretimi yapıp yapmadığıdır. Çünkü her sektörde olduğu gibi kangal köpek yavrusu satmaya çalışan sözde çiftlik adı altında sağlıksız ve saf olmayan köpek yavrularını satmaya çalışan şahıslar bulunmaktadır.

İmkanımız el verdiğince yavru kangal alacağımız çiftliği görmeye çalışıp işletmenin gerçekten resmi olarak faaliyet gösterdiğini belgeleriyle incelemenizde fayda vardır.

İnternet ortamından kangal yavrusu alırken;

  1. İnternette onlarca sitede kangal köpek çiftliği adı altında satışlar yapılmakta. Aslında kangal köpek çiftliği ile alakası olmayan insanlar çeşitli yerlerden topladıkları yavru köpekleri (örneğin barınaklar, çiftçiler vb.) satmakta. Buralardan edindikleri yavrularda başta sağlık sorunu olmak üzere ırkı bozukluklar genetik bozukluklar ve çeşitli hastalıklar bulunmakta. İnternet ortamından alırken öncelikle gerçekten kangal köpek çiftliğimi araştırılmalı, çiftlikse eğer vergi levhası, hangi kuruma bağlı ise onlarla ilişkili evraklar (Bazı internet siteleri kaymakamlık, valilik gibi kurumlara ait olduğunu söylemektedir. Bu gibi kurumlara bağlı ise o kurumları arayıp ilişkisi olup olmadığını sormalısınız. (O kurumlara gerçekten bağlı ise zaten ödemesini de o kurumlara yapmanız gerekmektedir.) Bu konulara dikkat edip piyasadaki merdiven altı satıcılarına kanmamalısınız. Görmeden alacak olduğunuz kangal yavrusu için en önemli olan aldığınız yerin gerçekten güvenilir kurumsal bir yer olması.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar.

Kangal çiftliğimizdeki yavru kangallarımızın resimlerini buradan görebilirsiniz. Aynı zamanda yavru özellikleri ve yavru satış fiyatları hakkında kısa bilgiler yer almaktadır.
Altın kangal çiftliği güncel yavru kangal satışlarımız hakkında bilgi alabilir ve satışdaki yavrularımızı görebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen İletişim hattımızdan bize ulaşın.
Kıf federasyonunun belirlemiş olduğu kangal köpekerine ait ırk standartları resimlerde ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Orjinal bir kangal köpeğinde olması gereken kafa, vucut, tüy yapısı, kuyruk yapısı vb. özellikleri.
Altın kangal köpek çiftliği erkek safkan kangal damızlıklarımız. Çiftliğimizde damızlık olarak kullandığımız ve aktif olarak yavru kangal aldığımız damızlıklardan bazılarını foto galariden bakabilirsiniz.Resme tıklayarak damızlık kangallarımızı görebilirsiniz...
Altın kangal köpek çiftliği kangalları girmiş olduğu tüm yarışmalarda kupa ve madalyonları toplamıştır. Çiftliğimiz Kıf'ın (Türkiye Köpek Irkları Federasyonu) düzenlemiş olduğu 2013 ve 2014 yılları en iyi kangal erkekler ve dişilerde kupa ve madalyalar alarak kalitesini ortaya koymuştur. Altın kangal çiftliği Türkiye ve Uluslar Arası alanda kangal dalında en iyi olma başarısını devam ettirmektedir.
Altın kangal damızlıkları kif kayıt hakemleri tarafından yapılan ölçümlerde safkan kangal özelliklerini taşıdıklarından ötürü kayıt altına alınmış ve soy kütük belgeleri (secere) hazırlanmış çipleri takılmıştır. Secereli kangallarımızdan doğan kangal yavrularımızda aynı secereli olarak dünyaya gelmekte ve doğum sonrası çipleri takılarak yeni sahiplerine teslim edilmektedir. Secereyi veren kurum kif (Köpek Irkları federasyonu... Devamı
Kangal köpek ürünleri tasmalar (tork, demir tasma), kangal köpek kulübesi, kangal köpek maması yal.
Altın Kangal çiftliğinden 26 günlükken ayrılan kangal yavrumuz bugün 5 aylık ve İstanbul'da bizi temsil ediyor.
Sürünüz var çoban köpeği alacaksınız. Nelere dikkat etmeli ? Nasıl bir ırk seçmeli, kangalların sürüdeki başarısı.
2016 yılı safkan kangal yavru satış ve rezervelerimiz devam etmektedir. Yaz dönemi kangal yavru talepleriniz için şimdiden rezerve yaptırabilirsiniz.
Örnek olarak resimdede görmüş olduğunuz dişi kangal ırkının en saf örneğidir. Ayrıca resimde görmüş olduğunuz kangalımız KIF te (Köpek ırkları ve Köpek Bilimleri Federasyonu merkezi Belçika da olan, Tüm Dünyadaki köpek ırklarını kayıt altına alan kurum.) dişi kangal kategorisinde birinci olmuştur. Bu da kangalımızın saflığının bir tescilidir.
Baron yavruları 25 günlükler.
Dev kangal köpekleri en saf ırk yavruları ... Halonun yavruları yeni sahiplerinde...
Devlet denetiminde safkan kangal köpek üretim ve yetiştirme çiftliği. Tüm Türkiye olmak üzere birçok ülkeyede hizmet vermektedir...
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      3028 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın