• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/ALTIN-KANGAL-K%C3%96PEK-%C3%87%C4%B0FTL%C4%B0%C4%9E%C4%B0/201257336607907

İstanbul emniyeti kangal yavrusu almak için çiftliğimizi seçmiştir. Haberin devamı için TIKLA
Kangal iletişim : 0546 885 82 10

FECEBOOK BUTON

ALTIN KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ


Sayfanızı Da Tanıtın

Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret3301454

Kangal köpek yavru satışı yasal mı?

KANGAL SATIŞI YASAK MI?

Pek çok kişinin merak ettiği soruların başında, kangal köpek satışı yasak mı? Sivas’tan yavru kangal çıkartılması izine tabi mi ?

Müşterilerimizin bizi telefonla arayarak sordukları soruların başında bu ve benzeri sorular gelmekte. Sivas kangal çiftliği olarak sizlere bu konu hakkında bilgilendirmede bulunmak istedik! 

Yavru kangal köpeklerinin Sivas dışında bulunmasına evrakları olduğu taktirde bir sorun yaşanmamaktadır. 

Eğer bir kangal yavrusu satın almak istiyorsanız. Resmi olarak izinleri bulunan Tarım Bakanlığı ruhsatlı Kangal köpek çiftliğinden almanızı tavsiye ederiz. 

Çiftliğimiz Sivas’ta uzun yıllardır hizmet veren Sivas’ın değeri olan kangal köpeklerini üretmekte ve Tarım bakanlığının vermiş olduğu ruhsata sahip bir çiftliktir. 

Çiftliğimizi yılın dört mevsimi yurdun bir çok ilinden gelen kangal köpeği meraklılarını ağırlamaktadır. Misafirlerimize kangal köpekleri hakkında bilgi verilmekte ve onların tanıtımı yapılmaktadır. Yavru kangal köpeği sahip olmak isteyenlere evrakları ile teslim edilmekte.

 Satılık kangal yavrusu açıklamalar
SAYFA ETİKETLERİ: kangal yavrusu Sivas dışına nasıl çıkar, kangal köpek yasaklı mı, kangal yurtdışı yasağı, yasaklı köpek kangal