FECEBOOK BUTON

ALTIN KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ


Sayfanızı Da Tanıtın

Üyelik Girişi
Linkler
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi9
Bugün Toplam160
Toplam Ziyaret1152753
Linkler
  Damızlık Kangallar     KANGAL KÖPEKLERİNDE MERAK EDİLENLER     Kangal köpeğinin kullanım alanları     Dolaş kangal     Sivas kangal köpek yavrusu satışları.     Kangal forum     KANGAL KÖPEK EĞİTİMİ     DAMIZLIK ERKEK KANGALLAR     Altın kangal çiftliği akbaş köpek yavrusu satışı.     Kangal Foto Galeri     AKBAŞ KANGAL ÇOBAN KÖPEĞİ     Dişi damızlık kangal köpeklerinden bazıları     KANGAL ÇİFTLİKTEN VİDEOLAR     gandal vahşi kangal     KÖPEK IRKLARI     GANDAF ALTINKANGAL KÖPEKLERİNDEN     DAMIZLIK DİŞİLER     Kangal köpekleri hakkında yazılan kitaplar ve tarihi     KANGAL KÖPEK AŞI TABLOSU     Çapar kangal     KANGAL VİDEOLARI     NASIL KANGAL SAHİBİ OLABİLİRİM ?     herkül heybetli kangalımız     Kangal köpek     KANGAL KÖPEKLERİNDE ÇİFTLEŞME     Ayıboğan ve Kurtboğan Kangal özellikleri     KANGAL YAVRU SATIŞLARI     DAMIZLIK KANGAL SEÇİMİ     KANGAL KÖPEKLERİNİN ÖZELLİĞİ     Arap kangal     Kıf kayıtlı secereli kangallarımız.     Altın kangal çiftliği videoları     KANGAL KÖPEK BELGESELLERİ     YAVRU KANGAL YURTDIŞI ÇIKIŞ İŞLEMLERİ     YAVRU KANGALLARIN BAKIMI VE BESLENMESİ     HALO KOCA KAFA KANGAL     Tatar kangal köpeği     çatlı beyaz kangal koca kafalı     KANGAL KÖPEKLERİNİN BESLENME     ZALIM DEV KANGAL     BOZ KANGAL     SATIŞDAKİ KANGAL YAVRULARIMIZ     KIVRAK KANGAL     KANGAL KÖPEK İSİMLERİ     Anadoluda Yaşayan Çoban köpekleri     BALYOZ KANGAL     ALTIN KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ     KANGAL KÖPEĞİN KURTBOĞMASI     Satışdaki kangal yavrusu     KÖPEK KULÜBESİ     Kangal köpek hastalıkları     KANGAL ÜRÜNLERİ  

AKBAŞ KANGAL ÇOBAN KÖPEĞİ

 

BEYAZ AYI

   akbaş çoban köpeği

BEYAZ AYI 

AKBAŞ DAMIZLIKLARDAN

 Akbaş ırkı özelliklerini taşımaktadır iyi bir çoban köpeğidir

Bilindiği gibi akbaşlar kangallara oranla daha sakin hayvanlardır. BEYAZ AKBAŞ

 KANGAL AKBAŞLARI

AKBAŞ ÇOBAN KÖPEĞİ VE MORFOLOJİK ÖZELLİKLERİ

Akbaşlar her nekadar kangal köpeklerine benzesede aynı ırk değildir. Farklılık ilk olarak renkleridir akbaş adınıda aldığı gibi beyazdır bu yüzden çocuklar ve kadınlar için sevimli görünen bir ırktır. Asıl kullanım amacı çoban köpeğidir ama iyi birde bekçidir şüpheci bir yapıya sahiptir. İri yapılı çevik ve kaslıdır akbaş çoban köpekleri.

Akbaşlar, kangallar ve malaklı gibi benzeri ırkı özelliklere sahiptir bu ırkların hepsini birden anadolu çoban köpeği alarakta adlandırılmaktadır. Ancak bu ırkların hepsi farklı ırklardır ve benzeri özelliklerinin yanısıra ayırt edici çok önemli özelliklerede sahiptir. Bu yüzden birbiri ile kıyaslamak ve  bu ırk bundan daha iyidir demek yanlış olur.  Bilinmelidirki akbaş çoban köpekleri dünyadaki eniyi çoban köpekleri arasında yer alınmaktır.

Özellikle Kuzey Amerikada çoban köpekleri arasında akbaşlar birinci olmuştur.  

 

 

 

 

Akbaş yavru satışı, akbaş yavrusu, akbaş kangal köpeği, akbaş özellikleri, akbaş satışı