• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • https://www.facebook.com/pages/ALTIN-KANGAL-K%C3%96PEK-%C3%87%C4%B0FTL%C4%B0%C4%9E%C4%B0/201257336607907
Kangal iletişim : 0546 460 71 17
FECEBOOK BUTON

ALTIN KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ


Sayfanızı Da Tanıtın

Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi11
Bugün Toplam1042
Toplam Ziyaret1781472

KANGAL YAVRU SATIŞLARI

KANGAL YAVRU SATIŞLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME;
Sivas kangal köpeği yavru satışımız 2017 yılı ilkbahar dönemi satış ve rezervesi başlamıştır. Kangal sever dostlarımız bahar dönemi biraz yoğun geçtiğinden satılık yavru kangal resimleri yayınlayamıyoruz. Sadece rezerve yaptıran arkadaşlar için hazır olduklarında direkt yavru kangal resimlerini paylaşmaktayız.
Yavru kangal rezervesi yaptıracak kişilerin öncelikle damızlık erkek kangal köpeklerimize bakması ve ön bilgi içinse bizi kangal çiftliği iletişim numaramız. (0546 460 71 17) olan telefondan direkt aramalarını rica ediyoruz.

Damızlık erkek kangal köpekleri. 

 DEV KANGAL KÖPEKLERİ SATIŞI Kırçıl kangal köpek satışı aslan başlı kangal köpeği namı değer arap kangal
Kangaldamzılıkiçin tıkla....


24.01.2016 tari itibari ile yeni doğan ve satışa hazırlanacak yavru kangallarımızın resimleri altta.
İlk resimde olan yavru kangallar açık kırçıl renkte olan ayıboğan yavru kangallarımız. Rezerveleri devam etmekte ve ilk dağıtımları 10 güne kadar genel seviyeye ulaştıklarında yapılacaktır.
Resimlerde olan yavrulardan beğendikleriniz için bizimle direkt kangal köpek çiftliği iletişim hattından (iletişim tel 0546 460 71 17) bize ulaşınız.

 2016 YILI KANGAL YAVRU SATIŞI KANGAL YAVRULARIMIZ

2016 yılı 6. Dönem yavru kangal siparişleri için;

Çiftliğimiz’den yavru kangal rezerve yaptıran müşterilerimize duyuru. Uzun süredir beklenen yavru kangalların dağıtımına bu ay sonu başlanacaktır.

Yavru kangal doğumlarımız başlamıştır. 6. Dönem yavrularımızdan ilk doğanlar 20 günlük olmuşlar ve anne sütü yanı sıra ek besin ve süt takviyesi yapılmaktadır. Gelişimleri sorunsuz olan yavruların ilk parazit tedavileri 30 günlük olduklarında yapılmaya başlanacak ve ek besin takviyesi artırılacaktır. Besin takviyesi anne sütünün yeterli olup olmadığına ve yavrunun gelişim şemasına göre değişiklik göstermektedir. İyi ve sağlıklı gelişen yavru kangalların  son kontrolleri veteriner hekimimiz tarafından yapılarak sevke hazırlanmakta.

 Hazırlanan yavru kangallar çiftliğimizden teslim olacaklar ve sevk edilecekler olarak ayırt edilmektedir.  Bir aylık üzeri yavru kangalların gününe göre aşıları yapılıp kimlik ve aşı kartları çıkartıldıktan sonra  verilmektedir. Ayrılan kangal yavruları yeni sahiplerine ayrıca gönderim ve teslim ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

6. dönem ve ileriki dönemler için yavru kangal satışı devam etmekte olup siparişleriniz . Kangal çiftliğimiz iletişim hattından yapılabilmektedir. İletişim numaramız 0546 460 71 17 dir.

Yeni sahiplerine kavuşan yavru kangalların foto galerisi için buraya tıklayınız.

Yeni sahiplerine yavrularımızdan hayır görmeleri ve sağlıklı bir yaşam dileriz.

ALTIN KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ…

 


KANGAL YAVRU SATIŞLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME;
2016 Yılı yeni dönem kangal yavru satışlarımız devam etmektedir, ancak yoğunluktan dolayı kangal yavrusu teslimatlarımız ileriki aylara kadar sarkmaktadır.
Yavru kangal rezervesi yaptırmak için öncelikle iletişime geçip ( 0546 460 71 17  ) telefondan gerekli bilgileri aldıktan sonra kayıt yaptırmanız rica olunur.
Altın kangal'ı seçtiniz için teşekkürler.

Kangal yavru satışlarıfiyarlarısaf kangal
 genç kangal
Yavru bakımıbeslenmesiaslan başlı kocabaş 
 bozo kangal yavrusu akbaş yavrusu
asil kangalakbaş yavruçift kangalgerçek kangal


Çİfltiğimiz yavru kangal köpekleri satışları ayıboğan yavru kangallar ile kurtboğan kangal yavruları.
Kangal çiftliğimizde rezerveleri yapılmış olan kangal yavrularımızın gönderimleri yapılmaktadır. Yetişkin kangal damızlıklarımız için çiftliğimizde beğendikten sonra bulunduğunuz ile kadar gönderimleri yapılabilmektedir.
Yavru kangal satışlarımız, yavrunun anne ve babasına göre değişebileceğinden, yavru kangal fiyatları için bizi arayınız. Kangal çiftliğimiz iletişim hattından güncel olarak çiftleşen damızlık kangallarımız öğrenebilir ileri tarihler için kangal yavrusu siparişi verebilirsiniz. 
Sipariş sonucu alınan bilgiler ile size dönülmekte ve doğum yapan kangallar hakkında bilgi verilmektedir.
 satılık kangal köpeği yavrusu


İstanbu için KIF secereli yavru kangal satışımız.
Çiftliğimiz saf kangal yavrularından Kıf secereli AKMAN oğlu, şuan 5 aylık kangal yavrumuz İstanbul'da satışa sunulmuştur. İstanbul'dan yavru kangal alacak arkadaşlar bizimle iletişime geçerek yavru kangalımızı teslim alabilir. Akman adlı erkek damızlık kangal köpeğimiz Kıf ''Köpek Irkları Federasyonu'' nun düzenlemiş olduğu yavrışmalarda Başta İstanbul, İzmir ve Ankara'da şampiyonluklar alarak ırkın en iyisi seçilmiştir. 
Gerçek bir safkan kangal yavrusu almak isteyenler için tüm aşıları yapılarak İstanbul teslimi yapılacaktır.
Satışta olan kangal yavrumuzun resmi aşağıdadır.

 İstanbul saf kangal yavru satışı

Damızlık kangallarımızın dogumları.
Çiftliğimiz damızlık kangal köpeklerinden Hayal adlı dişimiz yavrulamıştır. Erkek ve dişi yavru kangal sipariş veren arkadaşlarımıza ileriki haftalarda gelişimleri hakkında bilgi veriliecektir. Yavru kangallarımız şuan gayet sağlıklı bir şekilde anne sütü ile beslenmekte ve ilerki haftalarda ek besin almaya başlayacaklardır. Ek besin almaya başladıklarında yavrularımızın güncel fotoğrafları sitemizden ve fecebook sayfamızdan yayınlanacaktır. İkinci olarak doğumu yakın olan dişi kangal köpeğimiz Şila gün itibari ile bu hafta içi doğumu beklenmektedir. Dogum sonrası erken rezerve yaptıran arkadaşlara yavru kangal teslimi öncelikli olacaktır. Yavru adet ve sağlık durumları kangal sever dostlarımıza sitemiz aracılığı ile bilgilendirilecektir. 
Çiftliğimiz dişi damızlıklarından yeni doğum yapacak ve yeni çiftleşecek damızlık kangallarımız için ise ayrıca fecebook sayfamızda ve sitemiz bölümünde yavru kangal satışı sayfamızdan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yavru kangal satış ve dagıtımı için bilgilendirme.
Çiftliğimiz yavru kangallarından boz,ayıboğan yavruların ilk parazit tedavileri yapılarak karma aşılar yapılmaya başlanmaktadır. Sağlık kontrollerinden geçirilen yavru kangalların ilk dağıtımı bu hafta içi yapılmakta İstanbul ve Ankara illerimize gidecek yavrularımız ise hafta sonunda toplu olarak gönderilecektir. 
01.10.2016 tarihi itibari ile yeni kangal yavru siparişlerinde sevk ve teslimatlar için bizimle iletişim hattımızdan arayarak bilgi almanız gerekmektedir. Watsap mesajları çok yogun oldugundan cevaplayama biliyoruz.
Ayrıca önümüzdeki yıl için ilkbahar yavru kangal satış ve rezerveleri için erken rezervelerimiz başlamıştır. Bahar yoğunlugu yaz ortalarına kadar devam etmektedir. Bundan dolayı erken rezerve ile yavru kangallarınzı kısa sürede almak için şimdiden ayırttırmanızda fayda var.

 kangal satışı sonrası yeni sahibi

Üstteki resimde de görüldüğü gibi kangal yavrumuz yeni evinde Ankara'da. Altın kangal çiftliği yavruları bu ay içersinde Kayseri, Ankara , Bolu ve İstanbul için siparişleri alınan yavruların sekiyatını yapmış, yavru kangal köpeklerimiz kendi ellerimizle yeni evlerinde sevenleri ile buluşmuştur. Biz yavru kangal köpek alımında herşeyden önce güvenli üreticilerden temin edilmesi, başta saf ırk olamasının yanında yavru kangal köpeklerinin sağlıklı ve resmi evraklarının da bulunmasına özen göstererek alınmasını tavsiye ediyoruz. Aksi taktirde sonu hüzünle bitecek sonuçlara gelebilmektedir.
Yeni sahibine yavru kangalımızdan hayır görmesi ve tüyü kadar hayrını görmesini diliyoruz. Hafta sonuna kadar İstanbul daki yavru kangal bekleyen arkadaşlara teslimatlarımız sonlanacaktır.

05.09.2016 tarihi itibari ile resimlerdeki damızlık kangallardan                             
Baba:TANK  
Anne: FERİDE  yavrularının satışları devam etmekte

 koca kangal köpekleri dev

 yavru kangal satışı


       Üstte satışta olan yavru kangallar: İki dişi ve bir erkek yavru kangal verilen tarihte 37 günlük olarak ilk parazit hapları verilmiş, veteriner sağlık kontrolünden geçirilmiştir. Geriye kalan koruyucu aşıları ise gününe göre 45 günlük iken başlamakta ve bir yaşına kadar devam etmektedir.

      Resimlerdeki yavru kangalların siparişleri için iletişim 0546 460 71 17 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz.Yavru kangal satışı için duyuru.
Kurban bayramı yavru kangal rezervesi olan müşterilerimizin yavruları gönderime başlamıştır. 
İlk hafta İstanbul yavru kangal gönderimleri ile İzmir ve Antalya için yapılacaktır.
Beklemekte olan diğer illerimizin yavru kangal siparişleri bayram sonrası başlayacak ve ay sonuna kadar devam edecektir.
Yeni sipariş verecekler için iletişim nosundan bize ulaşmaları ve gönderim için tarih almaları rica olunur.

 boz karabaş saf kangal

Orjinal safkan kangal örneklerinden ihtiyar BOZKIR & BOZANA eşleşmesi gerçekleşti.
Doğum öncesi yavru kangal rezervelerimiz devam etmektedir. Dogum sonrası yavru kangalların teslimatı için sizlerle iletişime geçilecektir.
Bozkır uzun yıllar sürüde aktif görev alan orjinal bir safkan kangal köpeğidir. 
Kıf fedarasyonu soy kütügüne kayıtlı ve yavrularda aynı şekilde şecereli şekilde doğmaktadır.
Kıf secereli yavru kangal satışı için lütfen iletişime geçiniz.

 kıf şecereli kangal yavruları

Altın kangal dişilerinden ALTIN yeni dönem damızlık kadromuzda. Fizik olarak üst seviyede olan dişi kangallarda aranan tüm özellikleri taşıyan Altın dişimiz önümüzdeki dönem çiftleşme için hazırlanmakta. Çiftleşme için ön gördüğümüz erkek damızlık kangalımız Karo .
Bu çiftten doğacak yavru kangalların satışı için ön rezerve yaptırabilirsiniz. Ön rezerve yaptırmak için direkt iletişim ve yavru kangal satış hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 
Rezerve ön bilgileri için.
1-)Doğacak yavru kangalların fiyatı.
2-)Kangal köpeklerimizin çiftleşme tarihi.
3-)Kangal yavrularının doğum tarihleri.
4-)Kangal köpek yavrularının doğumdan sonra ki teslim tarihi.
5-)Kangal köpek yavrularının kargo işlemleri.
gibi sorularınızın cevabını alabilirsiniz.
Resimde ALTIN DİŞİ 
 altın kangal dişi damızlıkları

GÜNCEL YAVRU SATIŞLARIMIZ VE BİLGİLENDİRME
 kangal köpek festivaliBABA KARO KOCA DEV
Yavru kangal siparişlerimiz devam etmekte. Ayıboğan kangal yavruları için iletişim hattımızdan bize ulaşabilir yeni yavru kangal siparişlerinizi iletebilirsiniz.
Karo resim galersi için tıkla


 • Standart yavru kangal satışlarımız yıl boyu devam etmektedir, genellikle sürü görevinde olan aktif damızlıklardan alınan yavrulardır. Yavrular sürü ve bekçi köpeği olarak yetişdirdiğinizde başarılı sonuçlar alırsınız.
 • Üst seviye kangal yavrusu satışlarımız; Özel seçme safkan kangal damızlıklardan alınan yavrulardır. Fiziken ve karekter olarak en üst seviyedeki damızlıklarımızdan alınan özel yavrularımız.
  EVA ve PENÇE kangal yavruları satışları  başlamıştır. kıf secereli (Köpek Irkları Federasyonu) dişi ve erkek kangal köpeklerimiz çiftleşmiştir. Her iki damızlık kangal köpeğimizde ırkının en iyi örneklerindendir.2016 yılı itibari ile Satışdaki yavru kangallarımız aşağıdaki resimde bulunmaktadır. Yavru kangal satış ve rezerve için iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Kangal yavrusu satışlarımız devam etmektedir.

 satılık yavru kangal köpeği


 • HERKÜL & BADE Kangal yavruları için rezerveler devam etmektedir. Doğum sonrası yavrular en erken 4 haftalık olana kadar anne yanında kalmakta ve 5. ve 6. hafta sonrasında dağıtımları yapılmaktadır.

 • AKBAŞ yavru satışı:
 • Akbaş yavru satışlarımız rezerve şeklinde yapılmaktadır.
 • Akbaş yavrusu almak isteyen müşterilerimiz öncelikle kangal satışı iletişim hattından bize ulaşarak konu hakkında bilgi almaları ve yeni doğacak akbaş yavruları için tarih sormaları gerekmektedir.
 • Ülkemizde akbaş çoban köpekleri çok fazla bilinmemektedir. Bundan dolayı üretim kısıtlı miktarda yapılmakta ve talebe göre yıllık belli miktarda akbaş çoban köpeği yavrusu alınmakta.
 • Akbaş çoban köpekleri kangallar ile aynı ırk olarak bilinsede tamamen farklı bir ırktır. Kangal köpeğine göre fiziksel olarak daha küçük yapılı ancak daha hareketli bir ırktır. Rengi dolayısıyla çok sevimli görünmekte ve bekçi köpeği olarak kullanılabilmektedir. Akbaş yavrusu satın alacak müşterilerimiz, akbaş yavru fiyatı öğrenmek ve satın almak için iletişim hattımızdan bize ulaşabilirler.

 AKBAŞ KÖPEK YAVRUSU

    Kangal yavrusu alırken öncelikle nereden aldığınız çok önemli, gerçek safkan bir ırk istiyorsanız öncelikle yerine giderek Sivas'a gelerek ana vatanından almanızı tavsiye ederiz. Çiftliğimiz bu konuda çok yol katedmiş ve bugün en iyi damızlık kangalları yetiştiren çiftlik olma özelliğine sahip olmuştur. Festivallerde aldığı derecelerlede bunu kanıtlamıştır.

   Çiftliğimizdeki safkan damızlık kangalları görerek onlar hakkında bilgi alabilir gerçek bir safkan kangal köpeğinin nasıl olduğunu görebilirsiniz. Çeşitli illerde kangal köpeği ile alakası bile olmayan yavruları insanlara kangal diye satıyorlar bu şekilde gerçek kangal olmayan yavrular kangal köpeğinin ününü zedelemekte ve ona olan ilgiyi bu şekilde azaltmaktadır. Yavru almadan iyi araştırmanızı saflığını kanıtlayan belgeler olmadan almamanızı öneririz.

   Çiftliğimiz kangal köpeklerini tanıtmak adına kurulmuş bir firmadır. Yılın her mevsimi çiftliğimize gelerek gerçek safkan kangal köpeklerini görebilir onlar hakkında bilgi alabilir ve beğendiniz kangal yavrularından alabilirsiniz.


ÇİFTLİĞİMİZi TERCİH EDEN KANGAL SEVER DOSTLARIMIZDAN BAZILARI

 
Alttaki resimde milli futbolcumuz Sergen Yalçın'ın Altın kangal merakı.
Ünlü futbocu Sergen Yalçın Çiftliğimizin kalitesini bildiği için kangalın gerçek adresi Altın kangal çiftliğini tercih etmiş ve bir erkek kangal yavrusu almıştır. 

 sergen yalçının kangal merakı

 kangal yavrusu almaya gelen meraklılar

Üstteki resimde kangal yavrusu almaya gelen kangal sever dostlarımız.

 yurt dışından kangal yavrusu almak için gelen turist

Üstteki resimde: Yurt dışındada haklı bir üne sahip olan kangal köpekleri için gelen Rus vatandaşı. 

 İlçe emniyet amirimizin kangal yavrusu sevgisi


 

Yavru kangal sahibi olmak için ;bilgi ve ödeme                                                           tıkla
Yavru kangalların beslenmesitıkla
Yavru kangallarda dikkat edilmesi gerekenler tıkla
Sizden gelenler ;kangallarınızın fotoğraflarını sitemizde yayınlayın
tıkla

Kangal yavrusu satışlarımız merkez Sivas'tan yapılmakta dilerseniz kendiniz gelip alabileceğiniz gibi, bizde gönderebiliyoruz.

 kangal safkan altın kangal çiftliği
 kangal enikleri panterler altın kangal çiftliği
Minik aslanlar, kara kafalı ayıboğan kangal yavruları.   88 günlük satılık yavrular.
 altın kangal yavruları altın kangal köpekleri
Üstte 5 aylık yavrularımızdan
VOLVO şuan sürü eğitimi alıyor.
Üstte 6 aylık genç kangal yavrularından kral İstanbul'da.
  boz kangal yavruları kangal kaymak
 Boz renkli kara kafalı kangal yavruları            İki aylık yavru kangal satışı.
 • Resimlerde görmüş oldunuz safkan kangal ırkının nesli  bozulmamış yavrularıdır damızlık olarak seçilmiş olan anne ve baba kangallar özenle seçilmekte ve belli kangal sıtandartlarını taşımaktadır, bilindiği üzere her nekadar baba genleri önemli olsada doğacak yavruda ,anne genleri okadar önemlidir bunun içindirki saf ırkın devamı için her iki cinsin özenle seçilmesi gerekmektedir. Amacımız saf kangal ırıkının nesli bozulmadan tüm Türkiye'ye tanıtımı ve kangalın hakettiği yere gelmesidir. 
 • Kangal köpekleri ailenize bir dosttur, hiç bir köpek ırkında bulunmayan özelliklere sahip olan kangal köpekleri kadın ve çocuklara karşı sonderece uysal olmakla beraber içgüdüsü sayesinde kimden zarar geleceğini kestirebilen bir ön seziye sahiptir eğitime gerek duymayan ırkı özelliklere sahiptir ;aileniz için bir dost koyun sürüleriniz,eviniz ve çiftlikleriniz için bir koruyucu  olacak bu ırk ailenizden biri gibi olacaktır. Günümüzde kangal köpekleri çoban köpeği olmakla beraber alankoruması ve bekçilik içinde kullanılmaktadır.

 

Altınkangal köpek yetiştirme çiftliği yavruları satışları Karabaş ayıboğan kangal yavruları. 

Çocuğunuz için en ideal köpek ırkı kangal köpeğidir. Çocuğunuzla çok iyi arkadaş olabilir, kadınlara karşıda sonderece uysal bir hayvandır, aileden biri olur onları korur. Kangal köpekleri gerçek asil hayvanlardır.

Çocuklarımza hayvan sevgisini ve onlara dostluğu öğretebilicek bir ırk. Yerel ırkımız olan kangal yavrularından alabilirsiniz !

Eniyi koruma sürü ve bekçi köpeği kangal köpekleridir: Eğitime gerek duymadan bulunduğu alanı sahiplenir ve korur, kangalların ırkı özelliklerinde bu vardır. Nezaman ne yapılması gerektiğini bilir, ön sezileri çok kuvvetlidir nerden tehlike geleceğini çok iyi sezer. Kangal köpekleri diğer köpek ırkları gibi öldürmek için saldırmaz sadece etkisiz hale getirmek için saldrırır ve tehlike sezmediği taktirde saldırmaz. Nezaman kimden tehlike geleceğini çok önceden sezebilir. Bundan dolayı yüzyıllar boyu anadolu insanını tehlikelerden kurumuş ve onların en yakın arkadaşı olmuştur.
 HERKÜL,GANDAL yavruları satış ve rezervesi devam etmektedir Satılık kangal yavruları
Safkan kangal köpek yavruları ALTINKANGAL Çiftliğindesafkan karabaş ayıboğan kangal yavruları satışı
Bozo yavruları yeni sahiplerine kavuşmuşturAKBAŞ yavru satışı.
Yavru satış ve rezervelerimiz devam etmektedir.

 ŞİRKAN yavruları yeni sahiplerine kavuşmuştur

kangal yavru satış ve ilanlarımız yıl boyu devam etmekte

 

 Altın kangal çiftliği yavruları

 altın kangal yavruları
ZALIM ,TATAR ve AYIBOĞAN yavruları yeni sahiplerine kavuşmuştur.20 günlük kangal yavruları 
 aslan baş kangal kangal köpek yavrusu
BONCUK ve PALLO yavruları yeni sahiplerine kavuşmuştur.15günlük safkan kangal yavrular 3erkek 1dişi rezerve edilmiştir.
Safkan kangal ayıboğan yavrumuz yeni sahiplerinde.

KANGAL YAVRU VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yavru kangallarımızın videolarını yukardaki butondan görebilirsiniz.

EN İYİ KANGAL ALTINKANGAL

Böyle bir ırk Dünya'da yok; evinizin koruyucusu, çocuğunuz için bir arkadaş sizin gurur kaynağınız olacak Altınkangallar. 

Yüzyıllardır ana vatanı olan Sivas Kangal köpeğini yerinden Sivas'tan almanız en doğru seçim olur, Altınkangallar uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle kangallarımızı tanıtmaya ve siz değerli müşterilerilerimize hizmet vermeye devam etmekte.

Buğün Amerika, İngiltere ve bir çok ülkede kangal çiftlikleri kurulmuş adına kulüpler açılmış olan bu değerli ırkımıza sahip çıkalım.

 altın kangal aslanları panterler

» TÜM YAVRU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 

Altın kangal çiftliği müşteri yorumları.

 

 

 

 

Kişi

Selim

Şehir

Ankara

Konu

Kangal çiftliği

Tarih

06/05/2012

Mesaj

Sizlere çok teşekkür ediyorum gerçekten bu şekilde bir çiftlik kurup değerlerimize sahip çıkıyorsunuz. bu sitede çok faydalı bilgiler edindim başarılarınızın devamını dilerim.Allah yar ve yardımcınız olsun.

 

Kişi

adnan 

Şehir

Giresun kangal 

Konu

Teşekkür 

Tarih

13/01/2012 

Mesaj

Öncelikle böylesi bir ırka sahip çıktığınız için sizleri kutlarım kangal köpekleri dünyada eşi benzeri olmayan bir köpek ırkıdır. En kısa sürede çiftliğinizi ziyarete geleceğim. 

 

 

 

 

 Sayfa etikletleri: İstanbul kangal yavru satışları, koca kafalı kangal köpek satışları, koca kafa kangal, iri kangal, akbaş kangal yavrusu,kırçıl kangal,  panter kangal

 


Yorumlar - Yorum Yaz