• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/ALTIN-KANGAL-K%C3%96PEK-%C3%87%C4%B0FTL%C4%B0%C4%9E%C4%B0/201257336607907

İstanbul emniyeti kangal yavrusu almak için çiftliğimizi seçmiştir. Haberin devamı için TIKLA
Kangal iletişim : 0546 885 82 10

FECEBOOK BUTON

ALTIN KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ


Sayfanızı Da Tanıtın

Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret3301481

Hakkımızda

ALTIN KANGAL KÖPEK ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

Kangal Köpek Çiftliğimiz 8000 m2 alan üzerine kuruludur; birbirinden bağımsız köpek kulübeleri, açık ve kapalı alanlarda oluşan ortalama 45 m2 padokslar ve kangal yavru yetiştirme ve doğum odalarından oluşmaktadır.

Altın kangallar 1980 den beri faaliyet göstermektedir. O günlerde sürülerimizdeki kangallara olan sevgimiz bu işe başlamamızdaki enbüyük etken olmuştur ancak profesyonel anlamda kangal üretimine 2000’li yıllarda başlanmış ve her geçen gün kendisinin yenileyerek en saf ırkı üretmek adına bu günlere gelinmiştir.

Altın kangal köpek çiftliği olarak diğer üretim çiftliklerinden farkımız damızlıklarımızı özenle seçmemiz fiziki yapılarının yanında karakter olarak ta en üst seviyede olanları seçmemizdir. Çiftliğimiz deki damızlık kangallarımız yılın büyük bir bölümünü arazide sürü peşinde geçirmektedir. Yavrulama ve çiftleşme dönemlerinde çiftliğimize gelmektedir. Bu şekilde kangalların hem ırkı özellikleri kaybolmamış olur hem de doğal ortamlarında yaşamlarını sürdürmektedirler.

 

 altın kangal çiftliği

FAALİYETLERİMİZ VE VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Kangal köpek yetiştiriciliğinin yanında diğer büyük ırklardan AkbaşMalaklıAlabay ve Kafkas çoban köpeği gibi köpeklerin satış ve ithalatı. Köpek eğitimi , köpek pansiyonu kangal yavrusu satışı gibi alanlarda hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Yetiştirmiş olduğumuz ırkların en saf olanını belli standartlara göre üretiminin yapılması, kangal köpeklerinin tanıtımı, hak ettiği yere gelmesi ve bu ırkı gelecek nesillere bozulmadan taşınmasıdır. Bu işte her şeyden önce sevgi gelmektedir. Her bir köpeğimiz bizim için ayrı degerlidir.

Verdiğimiz emekler ve çalışmalar sonucu almış olduğumuz kupa ve dereceler gösteriyorki doğru yoldayız. Hiçbir başarı tesadüf degildir.Altın kangal köpek çiftliği girmiş olduğu tüm yarışmalardan başarılı sonuçlar alarak madalya ve kupaları toplamaktadır. Profesyonel kangal köpek üretim alanında faliyet gösteren firmamız bünyesinde bulundurdukları damızlıklarla Türkiye de tekdir. 
KIF (Köpek Irkları fedarasyonu) ın düzenlemiş olduğu yarışmalarda defalarca birincilikler almış olan kangal köpeklerimiz hem yurt içinde hemde yurt dışında ilgi ile izlenmektedir.
Aşağıdaki fotolarda çeşitli yıllarda katılmış olduğumuz kangal ırk yarışmarından görüntüler.
 kıf yarışması birincisi kangal

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN...


Çiftliğimiz  Sivas ili Altınyayla Kangal yolu 3. km sinde bulunmaktadır.  Çiftliğimizde siz değerli kangal sever dostlarımızı ağırlamaktan onur duyarız.


Altın kangal çiftliği köpek ırkları federasyonu kısa adı KIF olan kurumun bölge sorumlusudur.
Bu yolla bölgedeki köpekler kayıt altına alınmakta, ölçümler yapılarak kangal köpek standartları bilimsel olarak incelenmekte.


Alttaki resim 09.08.2014 tarihli TRT Belgesel çekimi.
Çekimleri yaklaşık 5 ay süren ve kangalların tanıtımı yapılan belgesel 2015 yılı içerisinde yayınlanmaya başlayacaktır. Belgeselde Altın kangal köpekleri kullanılmış ve büyük bölümü çiftliğimiz ve çevresinde gerçekleştirilmiştir.

 kangal köpeği belgesel çekimleri

Altın kangallar Sektör haber proğramı çekimleri.

12.08.2010 Tarihli kangal köpeği çekimleri.

(Sektöründe başarı sağlayan firmaların başarı öykülerini anlatmakta)(alttaki resimde)

 altın kangal tv çekimi

 kangal çekimi

Altın kangal köpek çiftliği Trt televizyonu açık alan çekimlerinden bir kare (alttaki resim 17.10.2010)

 Altın kangal köpek çiftliği çekimleri

 

 ALTIN KANGAL


SAYFA ARAMALARI: altın kangal nedirkangal çiftliği adresisivas kangal çiftliklerisafkan kangal üreticilerikangal çiftlikleri hakkında bilgikangal nerden alınıren iyi kangal çiftliği