• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/ALTIN-KANGAL-K%C3%96PEK-%C3%87%C4%B0FTL%C4%B0%C4%9E%C4%B0/201257336607907

İstanbul emniyeti kangal yavrusu almak için çiftliğimizi seçmiştir. Haberin devamı için TIKLA
Kangal iletişim : 0546 885 82 10

FECEBOOK BUTON

ALTIN KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ


Sayfanızı Da Tanıtın

Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam98
Toplam Ziyaret3289253

İstanbul kangal yavrusu satışı.

Sivas Kangal köpek üretim çiftliği olarak yurdun bir çok noktasında hizmet vermekteyiz. 
Başta İstanbul yavru kangal satışları olmak üzere İzmir ve Ankara'da çiftlik ve pet shoplarda siz degerli kangal sever dostalarımıza hizmet vermekteyiz. 

İstanbul'da yavru kangal almak için bizzat bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yavrularımız Sivas Altınyayla kangal çiftliğimizde üretilmekte ve yurdumuzun bir çok noktasına yeni sahiplerine kavuşmaları için gönderim yapılmaktadır. 
Üretimi noktasının Sivas olmasında ki temel amaç kangal köpeklerinin dogal yaşam alanında ikinci ve üçüncü kuşakta özelliklerini kaybetmeden ilerki dönemlere aktarması ve genetik özelliklerini koruması amaçlanmıştır.

İstanbul için yavru kangal köpeği gönderimlerimiz uçak ve karayolu ile yapılmakta ve siz değerli kangal sever dostalarımıza sorunsuzca ulaşımı sağlanmaktadır. 

 İstanbul yavru kangal satışı


 İstanbul yavru kangal satışı

Üstki resimde İstanbul'a gönderdiğimiz yavru kangal şuan 7 aylık olmuştur. Sizden gelen fotoğraflar.

 panter kangal köpek satışı

Üstteki resimde Arap soyu olan kral 35 günlük iken İstanbul'a verilmiştir. Sahibininde güzel bakımı ile çok hoş bir köpek olmuştur. Sizden gelenler.

İstanbul yavru kangal satışı için ve İstanbul yavru kangal fiyatları için bizimle geçebilirsiniz. Beğendiğiniz damızlık kangal köpeklerinden yavru kangalları bulunduğunuz illere sorunsuzca gönderim imkanımız buluanmaktadır. Kangal dışında malaklı yavrusu, akbaş yavrusu ve çoban köpeği yavruları içinde bilgi alabilirsiniz.