• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/ALTIN-KANGAL-K%C3%96PEK-%C3%87%C4%B0FTL%C4%B0%C4%9E%C4%B0/201257336607907

İstanbul emniyeti kangal yavrusu almak için çiftliğimizi seçmiştir. Haberin devamı için TIKLA
Kangal iletişim : 0546 885 82 10

FECEBOOK BUTON

ALTIN KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ


Sayfanızı Da Tanıtın

Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret3301476

Kangal yavrusu fiyatları 2021

KANGAL YAVRUSU 2021 SATIŞ FİYATLARI 

Kangal köpek çiftliğimiz 2021 yılı için yavru kangal satışlarına devam etmektedir. İlk bahar ve yaz dönemi için planlanan kangal köpek eşlemeleri yapılmış ve ilk bahar yavru kangal doğumlarımız olmuştur. Yavru kangal köpeklerimize yoğun ilgiden dolayı eşlemeler ardından rezerveler yapılmakta. Yavru kangal köpek almak isteyen kangal sever dostlarımızın önceden bizi arayarak bilgi almaları rica olunur. 

Kangal yavruları ile ilgili diğer bilgilendirmelerimiz maddeler halinde aşağıda açıklanmakta.

 Yavru kangal fiyatları 6 aylık

1-)KANGAL YAVRUSU FİYATLARI

Yavru kangal fiyatlarımız 2021 için güncellenerek aşağıdaki tabloda aylık ve cinsine göre sıralanmaktadır.

a-)1 aylık kangal yavrusu satış fiyatı;
1500 TL.‘den başlar.

b-)2 aylık yavru kangal satış fiyatı;
1750 TL.’den başlar.

c-)3 aylık kangal yavrusu satış fiyatı;

d-)4 aylık yavru kangal satış fiyatı;

e-)5 aylık yavru kangal satış fiyatı;

f-)6 aylık yavru kangal satış fiyatı;

Yavru kangal fiyat listemiz 6 aylığa kadardır 6 ay ve üzeri genç kangallar kategorisine girmektedir.
DİKKAT!:Özel damızlık kangal köpekleri ve eşlemelerde kangal yavrusu fiyatlar değişmekte.

2-)KANGAL YAVRUSU NASIL ALINIR?

Evinize bahçenize yada sürünüze, şantiyenize kangal yavrusu almak istiyorsunuz. Nasıl yavru alacaksınız bilmiyorsunuz. Sivas’tan uzak bir ildesiniz. Çiftliğimiz sizin için gelemeyecek durumda olanlara yavru kangalları gönderim yapmaktadır. Gönderim ve kangal yavru seçimi için kangal çiftliği iletişim nosundan bizlere ulaşabilirsiniz.

 Satılık kırçıl yavru kangallar,

3-)KANGAL YAVRUSU ALIRKEN NASIL SEÇİLiR

Kangal köpeklerine merakınız var  ve yavru kangal almak istiyorsunuz, ama nasıl seçilir bilmiyorsunuz! Yavru kangal köpek seçiminde yapılan yanlışların başında yavruya bakarak karar vermektir. Dikkat! Kangal yavruları küçükken annenin iyi yada kötü bakımı ile değerlendirmemeli.  Çünkü anne köpek yavruya iyi baktığında çok güzel ve sevimli görünmekte, iyi bakamayan anne yavrularının cılız sevimsiz görünmesi aldatıcıdır. 

Doğru olan kangal yavru seçimi; anne ve baba damızlık kangallara bakarak yavrunun büyüdüğünde aslında neye benzeyeceğini görerek karar vermektir.

 Kangal yavrusu, fiyatları sahibinden

4-)KANGAL  NASIL AYIRT EDİLİR VE NASIL ANLAŞILIR.

Yavru kangal köpeğin anne ve babasını gördünüz. Almak istediğiniz damızlık kangalın yavrusunu seçmeye geldi. Nasıl bir yol izlemeli? Öncelikli olan sağlıklı bir yavru seçmek çünkü artık anne ve baba görüldüğünden ırkında tereddütünüz kalmadı. 

Eskiden beri yavru kangal seçimlerinde orta boyutta olan yavrular seçilmiştir. Çünkü yavru kangallar 6. aya kadar boyutları yavrular arasında değişim göstermekte.

5-)SAHİP OLDUĞUNUZ KANGAL YAVRUSUNA NASIL BAKILIR?

Yavru kangalınızı seçtiniz, artık bakım aşamasındasınız. Kısaca değinmek istediğim; sağlıklı besleme, hijyenik ortam ve aşı takvimine uymak.

Yavru kangal bakımında en zahmetli konulardan biri besleme. Biz müşterilerimize inkanı olanlar için kuru mama tavsiye etmekteyiz en azında 3 aylık olana kadar. Ancak kalitesiz market mamaları çok besleyici ve sağlıklı değil orta ve üst seviye mamalar kemik ve eklem gelişiminde iyi sonuçlar vermektedir. Yavru kangalın özellikle ilk altı ayı beslenmesine dikkat etmeliyiz. 

İkinci konu aşılar; yavru kangalımızı hastalıklardan korumak için veteriner kontrolünde aşılama proğramı çıkartarak gününe göre yaptırmalıyız ki ilerde ölümle sonuçlana bilecek kötü hastalıklarla karşılaşmamak için.  

6-) HAYALİNiZDEKİ KÖPEK KANGAL MI?

Son olarak değinmek istedim. Yavru köpek alırken nasıl bir köpek hayal ediyorsunuz? 

Gösterişli iri yapılı dev gibi bir kangal köpek mi, yoksa gerçekten orijinal bir kangal yavrusu mu! 

Köpek ırklarını tanımadan direk her köpeğe kangal demek yanlış olur aslında çok iri ve gösterişli olarak bildiğimiz kangal köpekleri Anadolu çoban köpeğimi !

Web sayfamızda kangal köpeklerinin ve Anadolu çoban köpeklerinin ırk özelliklerini anlatan makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz. 


 Kaliteli kangal yavrusu fiyatları


SAYFA ETİKETLERİ: Kangal yavru fiyatları, sivas kangalı yavru fiyatı, 2021 satılık yavru kangal, 2021 yavru kangal fiyatıYorumlar - Yorum Yaz